Korektury

Korektury odborných textů

Nevíte si rady s tím, jak správně stylizovat Váš odborný text? Nemáte čas ani energii pročítat po sobě stále tutéž práci, abyste nakonec stejně řadu chyb přehlédli? Máte-li zájem o levnou, rychlou a spolehlivou korekturu textů všeho druhu, neváhejte se obrátit na zkušený tým profesionálů ve službách serveru Diplomky.net! Naši editoři mají zkušenosti s psaním a opravováním odborných textů všech typů (administrativní, naučné, populárně naučné), proto nemusíte mít obavu o správnost námi provedených korektur. Čtěte dál a dozvíte se, proč jsou gramatické a stylistické korektury tak důležité a kde a za kolik si je u nás objednat!

Význam korektur

Lidé, kteří budou Váš text číst, jej nebudou nikdy posuzovat výhradně podle obsahu, ale rovněž s ohledem na jeho gramatickou, lexikální i stylistickou úroveň. Ať už píšete jakýkoliv administrativní či odborný text, ujistěte se napřed, že víte, jakým tónem, v jakém rozsahu a s jakou slovní zásobou psát. Zejména v útvarech jako Životopis či Motivační dopis je velice žádoucí prezentovat se potencionálnímu zaměstnavateli způsobem odpovídajícím příležitosti.

Jste-li studentem vysoké školy, je rovněž nezbytné, aby Vámi odevzdané práce odrážely dosažené vzdělání a erudici. Pokud si sami nejste jisti, zda Vás čeština poslouchá na slovo, nezdráhejte se požádat o pomoc někoho zkušenějšího. Pamatujte, že laciné stylistické či jazykové chyby Vás nejen připraví o kladné body, ale zároveň vždy vypovídají něco hlubšího o pisateli samotném. V případě vysokoškolských prací navíc mohou vyvolat dojem, že jste si na textu nedali příliš záležet a jeho opětovné přečtení bylo takříkajíc „pod Vaši úroveň“.

Co nabízíme?

Rozumnou a transparentní cenu

U nás vždy přesně víte, kolik a za co vlastně platíte. Žádné skryté přirážky či nejasné klauzule v ceníku – cenu korektury se dozvíte předem a samozřejmě si můžete nechat udělat i nezávazný odhad ceny.

Rychlost

Kratší texty jsme schopno opravit do 24 hodin, v ostatních případech se pokoušíme dobu korektur zkrátit na minimum. Samozřejmě je vždy možné domluvit se na extra termínu, pokud se jedná o velmi urgentní případ.

Zpracování do všech formátů

Zadanou korekturu zpracujeme do požadovaného formátu, ať už se jedná o klasický dokument MS Word (.doc), formát pro program Open Office .odt, .pdf, .html, .rtf a mnohé další.

Komplexnost inzerovaných služeb

Korektury provádíme u textů všeho druhu, vždy se plně přizpůsobíme Vašemu požadavku. Opravíme Vám jakýkoliv text od slohové práce přes seminárku až po dizertační práci. či rigorózní práci.

Korektury v cizím jazyce

Píšete-li delší slohový útvar v cizím jazyce, stává se otázka korektur samozřejmě ještě naléhavější než v jazyce mateřském. Server Diplomky.net naštěstí poskytuje i tento typ služeb, proto pro Vás rádi opravíme jakýkoliv text v angličtině a němčině.
Jak si mohu korekturu objednat?
Nahlédněte do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku a v případě, že jste pro objednávku korektury textu jednoznačně rozhodnuti, vyplňte naši objednávku. Následně vás budeme kontaktovat e-mailem a dohodneme se s vámi na termínu i veškerých detailech. Dotazy a připomínky směřujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Korektury v cizím jazyce

Píšete-li delší slohový útvar v cizím jazyce, stává se otázka korektur samozřejmě ještě naléhavější než v jazyce mateřském. Server Diplomky.net naštěstí poskytuje i tento typ služeb, proto pro Vás rádi opravíme jakýkoliv text v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině, ruštině nebo slovenštině.

Jak si mohu korekturu objednat?

Nahlédněte do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku a v případě, že jste pro zpracování korektury odborného textu jednoznačně rozhodnuti, vyplňte naši objednávku. Následně vás budeme kontaktovat e-mailem a dohodneme se s vámi na termínu i veškerých detailech. Dotazy a připomínky směřujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Korekturu textu objednávejte zde!