Jak napsat odvolání?

Nevzali vás na střední školu? Potřebujete odvolání pro přijetí na vysokou školu? Nesouhlasíte s vydaným soudním rozsudkem, exekucí nebo platebním rozkazem? Naši odborníci na tuto problematiku vám rádi pomohou a odvolání pro vás připraví. Nemusíte vyhledávat žádné poradny z této oblasti nebo platit přemrštěné ceny právníkům.

Jak napsat odvolání na střední školu nebo vysokou školu

I přesto, že jste se pečlivě připravovali na přijímací řízení, přijati na vámi vysněnou školu nejste. Nic však nemusí být ještě ztraceno. Je zde ještě možnost podání odvolání. Výsledek může být neočekávaný, jelikož školám mohou zůstat volná místa po těch uchazečích, kteří si podali přihlášky na více škol a na konec se rozhodli pro nástup na zcela jinou školu.
Pro odvolání a jeho úspěšnost je třeba v prvé řadě zjistit, kolik bodů vás dělí od hranice přijetí. V některých případech uchazeč přijímací řízení zvládl úspěšně, na hranici přijetí dosáhl, ale pro velký počet úspěšných uchazečů nebyl ke studiu přijat. V tomto případě je také velmi výhodné podat odvolání. Poté je vhodné vymyslet argumenty pro odvolání. Nejlépe je mít v záloze více pádných argumentů. Také je třeba se seznámit se zákony a předpisy, které upravují přijímací řízení na střední a vysoké školy.
K odvolání je také třeba přiložit doklady o absolvování různých významných zkoušek a soutěží, v případě vysokých škol je třeba doložit maturitní vysvědčení, doklady o absolvovaných státních zkouškách, apod. Největším argumentem pro podání odvolání jsou však důležité především výsledky přijímacích testů. Čím lépe jste tedy v těchto testech dopadli, tím je v rámci odvolání větší šance na úspěch.

Kdo mi pomůže se sepsáním odvolání na střední školu nebo vysokou školu?

S odvoláním vám nejlépe pomohou odborníci, kteří mají s touto činností praxi. Podklady a konkrétní argumenty pro odvolání si musíte připravit sami. Naši odborníci přesně vědí, jak postupovat, aby bylo odvolání napsáno tak, jak je potřebné, a aby mělo co největší šanci na úspěch. Neváhejte je tedy kontaktovat.

Odvolání proti soudnímu rozhodnutí

Nesouhlasíte s rozsudkem, usnesením, platebním rozkazem nebo nařízenou exekucí? Podejte odvolání k soudu. Nezapomínejte však na zákonem stanovenou lhůtu pro podání odvolání. V těchto případech je třeba jednat rychle. Odvolání můžete podávat sami, není k tomu třeba kontaktovat advokáta. Se sepsáním odvolání vám tedy rádi poradíme i my. Stačí kontaktovat naše odborníky a zadat jim přesná kritéria pro podání odvolání a kopii soudního rozhodnutí.

Jak napsat odvolání proti rozsudku, exekuci, platebnímu rozkazu?

Odvolání je opravným prostředkem proti rozhodnutí soudu. Odvolání k soudu musí být podáno včas, aby byla splněna lhůta pro podání odvolání. Tato lhůta je určena v poučení, které je v závěru rozsudku nebo usnesení. Je to 15 dní ode dne doručení rozhodnutí soudu účastníkovi řízení.
Z odvolání musí být patrné, kdo odvolání podává a proti čemu. Odvolání podává vždy účastník řízení. Odvolání se podává soudu vyšší instance prostřednictvím soudu, který vydal příslušné rozhodnutí. Odvolací soud pak odvolání buď odmítne, potvrdí rozhodnutí soudu prvního stupně, změní rozhodnutí nebo zruší rozhodnutí a vrátí věc k vyřízení zpět soudu prvnímu stupni.

Objednávka pro sepsání odvolání

Máte zájem o napsání odvolání od našich odborníků? Nahlédněte do našich všeobecných obchodních podmínek a ceníku a pro napsání odvolání vyplňte objednávku. Odešlete ji ještě dnes. My vás pak zkontaktujeme e-mailem, potvrdíme vaši objednávku a dohodneme se na detailech a termínu zpracování. Chcete-li poradit, kontaktuje nás. Vaše dotazy a případné připomínky čekáme na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Cena odvolání zahrnuje

  • prostudování vaší individuální situace
  • sepsání odvolání
  • možnost konzultace se zpracovatelem
  • další instrukce k tomu, jak při odvolání postupovat – např. jakým způsobem jej doručit, stanovení lhůty pro doručení, apod.

Vyhotovení odvolání si můžete objednat zde!