Výběr optimální brokovnice

Základní informace - Výběr optimální brokovnice

Název práce: Výběr optimální brokovnice

Typ práce: Seminární práce

Rozsah práce: 12 stran

Jazyk práce: Čeština

Autor práce: Bc. Radim Ostruszka

Datum obhajoby: 2011

Souhrn - Výběr optimální brokovnice

V budoucnu uvažuji o koupi brokovnice a to z důvodu sportovních. Na trhu je spousta druhů jak z hlediska principu funkčnosti, tak v možnosti použití, avšak já se zaměřím výhradně na sportovní brokovnice. Pro tuto seminární práci jsem zvolil 7 typů brokovnic. Vybíral jsem pouze značkové brokovnice, které jsou sice dražší, ale o to více spolehlivé a s dobrou střelbou. Zvolil jsem brokovnice v průměru do 40 000 korun, které jsou vhodné pro začátečníky a na trénink bohatě stačí. Pro sportovní využití jsou nejvhodnější brokovnice s kozlicí, které mají hlavně nad sebou. Ostatní typy brokovnic jsem vynechal, jelikož nevyhovují mým požadavkům. Na mysli mám automatické brokovnice využívané myslivci, které se hodí spíše pro lov a dvouhlavňové brokovnice, jež jsou příliš těžké, nepřesné, vyšly z módy a pro střelbu na terč se nehodí. Hodnotící kritéria mých variant jsou následující: hmotnost, ráže, délka hlavně, nábojová komora a cena, což jsou kvantitativní kritéria a barva a typ dřeva, které jsem označil jako kvalitativní kritéria. Níže lze pro představu vidět všechny vybrané brokovnice dle názvů i obrázků, jenž jsem vybral z webových stránek prodejců a výrobců. Úloha je vypracována prostřednictvím modulu DAME v Excelu.

Klíčová slova

Brokovnice, sportovní brokovnice, značkové brokovnice, střelba, sportovní střelba, brokovnice s kozlicí, automatické brokovnice, dvouhlavňové brokovnice, střelné zbraně, ráže

Obsah

Úvod
Důvody pro výběr daných kritérií
Popis řešení rozhodovacího problému v excelovském modulu DAME
Závěr – hodnocení

Stažení práce - Výběr optimální brokovnice

Získejte práci prostřednictvím internetového bankovnictví a dopřejte autorovi co nejvyšší podíl ze zisku za jeho práci. Zašlete 90 Kč na č.ú. 1041664027 / 3030, do pole variabilní symbol uveďte číslo 0471 pro odlišení zvolené práce a do textového pole (např. do pole „Popis příkazce“) napište Vaší emailovou adresu. Práce Vám bude zaslána do 24 hodin od doručení požadované částky.


Publikujte své vlastní práce a vydělejte si slušné peníze

Vaše studentské práce můžete vkládat zde


TOP Nabídka!

Potřebujete napsat referát, seminárku nebo diplomovou práci? Žádný problém!

Zpracujeme Vám kvalitní a originální podklady na míru.

Svěřte se do rukou profesionálů. Více informací zde

Prohledat práce

Kontakty a podpora

Provozní doba

Denně 8:00 - 0:00

Emailová adresa

info@diplomky.net
Phone +420 604 900 289

Tip měsíce

 

Doporučte náš web

získejte až 300 Kč

za každou

vloženou práci!

Více informací zde

TOP Nabídka!

 

Nestíháte Vaše

studium?

Nezoufejte!

Vypracujeme Vám

podklady na míru.

Pro více informací

pokračujte zde