Pracovní tým

Základní informace - Pracovní tým

Název práce: Pracovní tým

Typ práce: Seminární práce

Rozsah práce: 10 stran

Jazyk práce: Čeština

Autor práce: Absolvent vysoké školy

Datum obhajoby: 2011

 

Souhrn - Pracovní tým

Modernímu managementu stále více vévodí myšlenka týmu. Konzultanti v oblasti managementu navrhují restrukturalizaci podniků a institucí ve prospěch posílení týmové práce, ředitelé v organizačních řádech upozorňují na význam týmu pro celou společnost a služebné starší manažeři povzbuzují své služebně mladší kolegy k rozvoji týmové práce v jejich odděleních. Tým se stal uznávanou základní jednotkou organizace práce. Týmy mají obrovský potenciál. Stále více podniků a organizací zjišťuje, že důsledky přechodu na týmovou práci sahají mnohem dál, než by se dalo čekat. Podle slov ředitelů průmyslových podniků produkce a zisk roste a podniková strategie prodeje a marketingu se zlepšuje s tím, jak podnik přechází na týmovou práci. I ve veřejném sektoru se ukazuje, že úkoly jsou plněny důkladněji a efektivněji, práci obohacuje častější kontakt s klienty či pacienty a členové týmu se vzájemně podporují při vyrovnávání se s obtížnými situacemi. Výzkumy naznačují, že ve všech typech podniků či organizací, ať ve veřejném či soukromém sektoru, týmová práce zlepšuje pracovní morálku a snižuje fluktuaci. Cílem mé seminární práce bude analyzovat problematiku pracovních týmů, jeho výhody a nevýhody, podmínky vzniku týmů a některá další hlediska. Rád bych se také zamyslel nad tuzemských pracovním prostředím a předložil návrhy, kterých by se zaměstnanci i zaměstnavatelé mohli přidržet v rámci budování svého pracovního týmu.

 

Klíčová slova

Pracovní tým, týmová práce, utváření pracovního týmu, organizace práce, vedení týmu, týmová spolupráce, člen týmu, hodnocení práce

 

Obsah

1 Úvod
2 Týmová práce
3 Budování pracovního týmu a jeho utváření
4 Vedení týmu
5 Hodnocení práce v týmu
6 Pracovní tým ve struktuře organizace
7 Výhody a nevýhody pracovního týmu
8 Použitá literatura

 

Stažení práce - Pracovní tým

Získejte práci prostřednictvím internetového bankovnictví a dopřejte autorovi co nejvyšší podíl ze zisku za jeho práci. Zašlete 60 Kč na č.ú. 1041664027 / 3030, do pole variabilní symbol uveďte číslo 0539 pro odlišení zvolené práce a do textového pole (např. do pole „Popis příkazce“) napište Vaší emailovou adresu. Práce Vám bude zaslána do 24 hodin od doručení požadované částky.

 

Publikujte své vlastní práce a vydělejte si slušné peníze

Vaše studentské práce můžete vkládat zde


TOP Nabídka!

Potřebujete napsat referát, seminárku nebo diplomovou práci? Žádný problém!

Zpracujeme Vám kvalitní a originální podklady na míru.

Svěřte se do rukou profesionálů. Více informací zde

Prohledat práce

Kontakty a podpora

Provozní doba

Denně 8:00 - 0:00

Emailová adresa

info@diplomky.net
Phone +420 604 900 289

Tip měsíce

 

Doporučte náš web

získejte až 300 Kč

za každou

vloženou práci!

Více informací zde

TOP Nabídka!

 

Nestíháte Vaše

studium?

Nezoufejte!

Vypracujeme Vám

podklady na míru.

Pro více informací

pokračujte zde