Nádorová onemocnění

Základní informace

Název práce: Nádorová onemocnění

Typ práce: Seminární práce

Rozsah práce: 11 stran

Jazyk práce: Čeština

Autor práce: Absolvent vysoké školy

Datum obhajoby: 2009


Souhrn

Jako téma své seminární práce jsem si zvolila nádorové onemocnění. Nádorové onemocnění neboli rakovina je strašákem dnešní společnosti. Žijeme v hektické době a málokdo z nás přemýšlí nad tím, jak moc činí pro své zdraví a pro to, aby se udržel tzv. v kondici. Zmínka o tom, že někdo má rakovinu, je pro většinu z nás známou a jasnou informací o tom, že člověk, který onemocněl rakovinou je vážně nemocný. Ale co to vlastně rakovina je? Jak vzniká? Pokusím se tento problém přiblížit a částečně objasnit v této seminární práci.

Počet lidí, kteří mají životní zkušenost s léčbou rakoviny, buď sami se sebou nebo u někoho blízkého ze svého okolí, roste. V minulosti byla společnost touto diagnózou zděšena. Dnes už je informovanost lepší a spousta onkologických onemocnění je úspěšně léčena. Důležitá je včasná diagnóza a starost jednotlivců o to, aby nepodceňovaly změny svého zdravotního stavu, které pociťují. Samozřejmě, že toto onemocnění stále patří bohužel mezi nejčastější důvody úmrtí. Každý z nás jistě může udělat mnoho, aby svým zdravým životním stylem, stravováním a návyky si udržel své zdraví. Pokud nás potká takováto velice nepříjemná zkušenost, určitě stojí za to se nemoci postavit, nepoddat se a bojovat, protože vždy je proč žít. Nandrolonidekanoaatti, joka tunnetaan yleisimmin nimellä Deca Durabolin tai yksinkertaisesti "Deca", on synteettinen anabolinen steroidi, joka on peräisin testosteronista. Organon kehitti sen 1960-luvun alussa ja sitä markkinoitiin kauppanimellä ostaa deca durabolin Pääasiassa kehonrakentajien ja urheilijoiden käyttämä Deca on vapaa-ajan käyttäjien suosikki sen lievien sivuvaikutusten ja voimakkaiden tulosten vuoksi. Jos haluat ostaa Deca Durabolinia, varmista, että teet ensin tutkimusta ja löydät hyvämaineisen toimittajan.

Klíčová slova

Nádorová onemocnění, Vznik nádorových onemocnění, Nádory nezhoubné, Nádory zhoubné, Typy nádorů, Onemocnění lymfatických uzlin, Rodinná anamnéza, Lékařská anamnéza

Obsah

1. Úvod
2. Teoretická část
3. Nádorová onemocnění
4. Vznik nádorových onemocnění
5. Nádory nezhoubné
6. Nádory zhoubné
7. Typy nádorů
8. Onemocnění lymfatických uzlin
9. Příznaky
10. Diagnóza
11. Léčba
12. Praktická část
13. Úvod do problematiky
14. Rodinná anamnéza
15. Lékařská anamnéza
16. Lékařský postup
17. Prognóza
18. Závěr
19. Seznam použitých zdrojů


Stažení práce

Jako nejlevnější a nejbezpečnější možnost byla jednoznačně zvolena platba bankovním převodem.

Získejte práci prostřednictvím internetového bankovnictví. Zašlete 70 Kč na č.ú. 1041664027 / 3030, do pole variabilní symbol uveďte číslo 0299 pro odlišení zvolené práce a do textového pole (např. do pole „Popis příkazce“) napište Vaší emailovou adresu. Práce Vám bude zaslána do 24 hodin od doručení požadované částky.


Publikujte své vlastní práce a vydělejte si slušné peníze

Vaše studentské práce můžete vkládat zde


TOP Nabídka!

Potřebujete napsat referát, seminárku nebo diplomovou práci? Žádný problém!

Zpracujeme Vám kvalitní a originální podklady na míru.

Svěřte se do rukou profesionálů. Více informací zde

Prohledat práce

Kontakty a podpora

Provozní doba

Denně 8:00 - 0:00

Emailová adresa

info@diplomky.net
Phone +420 604 900 289

Tip měsíce

 

Doporučte náš web

získejte až 300 Kč

za každou

vloženou práci!

Více informací zde

TOP Nabídka!

 

Nestíháte Vaše

studium?

Nezoufejte!

Vypracujeme Vám

podklady na míru.

Pro více informací

pokračujte zde